


Antiox champagneprop, guld
Anitox champagneproppen fra Pulltex kommer i et eksklusiv guld design. Proppen lukker helt tæt, hvilket betyder at boblerne bevares så du flere dage senere kan få samme smagsoplevelse. Du trykker blot på en knap for at tá proppen af. Pulltex Antiox champagneproppen er perfekt til entusiasten, som ikke ønsker at god champagne skal gå tabt.
Pulltex produkter er populære over hele verden, dette skyldes kombinationen af kvalitet og funktionalitet. Se det store udvalg af vintilbehør fra Pulltex her.
Mere information om Antiox champagneprop, guld
Thomas
2 år siden
Utrolig flot og virker 100% efter hensigten (dvs vi har kun prøvet den på én flaske indtil videre, men den holder bobler i flere dage så det må være hensigten). Holder mig fra de fem stjerner, da dags-indikatoren glider, her kunne jeg ønske mig, at den "klikkede" på plads så man ikke kom til at rykke den når man tog fat i flasken, ligeledes sidder bånden på bunden løst. Men flot, det er den! Og, som sagt, den holder boblerne friske.
Cecilia
2 år siden
Supergodt! Boblerne holder sig virkelig boblende og friske! Vi har prøvet det i op til 3 dage, og boblerne var stadig lige så gode som nyåbnet.
Jens
3 år siden
Flot og effektiv. Nem at anvende.



